Rady a tipy

Jak docílit toho, abyste byli v teple vy i vaše děti?

Blíží se chladné zimní měsíce, a tak jistě někteří z vás již přemýšlejí, jak by se v jejich průběhu doma i venku nejlépe zahřáli. Zejména maminky, které mají malé děti, jistě trápí otázky, jak s malým miminkem vyrazit ven na procházku i v chladných dnech a přitom si být jistá, že miminko v kočárku neprochladne. Moderní doba s sebou přináší hned několik možných řešení.

Univerzální řešení vycházející z odvěké tradice

Jistě si například ze starších filmů vybavíte miminka zabalená do několika dek, které děti udržovaly v teple i v případě, že venku řádila vánice a teploty byly hluboko pod nulou. Na stejném principu fungují i dnešní roztomilé dětské fusaky, které se vyrábějí v mnoha různých stylech a barvách. Použít je můžete nejen do kočárku, ale i do tak zvaného vajíčka, pokud potřebujete miminko přenést do auta, či při zimních radovánkách na sáňkách. Vašemu děťátku poskytnou pocit tepla, neboť jsou vyrobeny z kvalitních a prověřených materiálů, zvenku jsou nepromokavé a v případě potřeby se k vašemu dítku vždy snadno dostanete pomocí několika zipů, které umožňují různé způsoby otevření. Samozřejmostí je kapuce i otvory pro uchycení bezpečnostních pásů či popruhů.

Jak se zahřát i uvnitř?

Mnoho lidí, žijících zejména ve starších domech, trápí chladnější podlaha, z tohoto důvodu tak mají s nadcházející zimou obavu položit miminko na zem. V tomto případě není nic snazšího než položit na zem pokrývku vyrobenou z kvalitních materiálů. Deky příjemně zahřejí a miminko na nich může nejen v klidu a bezpečí odpočívat, ale také se různým způsobem překulovat či pást koníčky. V neposlední řadě tuto deku pak oceníte i vy, kdy ji můžete použít nejen na přikrytí při nočním spánku, ale například také při sledování televize na gauči. Barvu a styl pokrývky můžete snadno vybrat tak, aby ladily s celkovou atmosférou a designem místnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *