Rady a tipy

Jak udržet děti na čerstvém vzduchu? Na zahradě se nesmějí nudit!

Máte malé děti a zahradu? Určitě jste uvažovali o tom, co jim pro venkovní vyžití pořídit. Dnes je nabídka na trhu tak široká, že je někdy problém se rozhodnout, případně dochází na zahradě místo. Rodiče dětem pořizují nebo vyrábějí houpačky, na mnoha zahradách jsou průlezky a skluzavky a různé menší podoby dětských hřišť. Ostatně dostat dítě ven je to nejdůležitější. Přemýšleli jste ale třeba o bazénu?

Nekončící zábava

Děti se totiž v bazénu vyřádí neskutečným způsobem a nebudete je moci dostat z vody ven. Hlavně budou venku na vzduchu, a to je nejdůležitější. Zkrátka pokud chcete mít po starostech, jak děti udržet venku a daleko od počítače nebo tabletu, objednejte si dětské bazény. Ano, pokud máte menší děti, opravdu to nemusí být bazén o rozměrech několika metrů. Také jsou velmi vhodné i do menších zahrad, kde není místa nazbyt. Jsou rozličného provedení:

  • Zaoblené (kruhové, oválné)
  • Obdélníkové
  • Netradiční

Klasika je asi běžný kruh. Na webu ale najdete nabídku také netradičních provedení, které imitují tropický ostrov nebo třeba různé oblíbené animované postavičky. To pozornost dětí zcela jistě přitáhne. Dětské bazény jsou nafukovací, a tudíž je lze kdykoliv složit a nezaberou mnoho úložného prostoru.

Co se tak trochu povozit?

Živo ale nemusí být jen v bazénu, ale také všude kolem. Děti zkrátka nevydrží celý den u jedné věci, a to ani u bazénu. Dnešní doba však nabízí úžasné hračky, které za našich let prostě nebyly. Už jste viděli, jak vypadá nabídka elektrických čtyřkolek? Nejsou to jen čtyřkolky, ale také třeba traktory. Je to zábava pro kluky i holky, protože každý se rád sveze. Kdyby se na dětskou čtyřkolku vešel i tatínek, tak ten určitě také. Sám už má ale v garáži nejspíše většího sourozence se spalovacím motorem. Nyní můžete ale čtyřkolku dopřát také svému dítěti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *