Rady a tipy

Kočárek a výbavička jako ze škatulky? Zkuste kočárkovinu nebo panel na fusak!

Chcete si zpestřit chvíle na mateřské nějakým tím kreativním tvořením? Ideálním polem působnosti je nepochybně kočárek a doplňky, které v kočárku používáte. Díky tomu si můžete vytvořit zcela něco originálního, jedinečného, co nebude mít nikdo jiný a budete mít z toho radost. Kromě toho lze takto vytvořit opravdu nápaditý design, který vám nikde v obchodě nenabídnou. Stačí k tomu mít potřebnou kvalitní látku, která se dělá i na míru pro konkrétní použití na výbavičku do kočárku.

Kreativitě se meze nekladou

Můžeme začít tím, že se podíváme na samotný kočárek. K tomu lze vyrobit celou řadu výbavy, kterou byste jinak museli třeba kupovat. Pro tyto účely slouží pevná kočárkovina, která má opravdu mnoho využití. A využití je to samozřejmě veskrze praktické, což také nejvíce oceníte. Můžete díky takové kočárkovině vytvořit například:

  • Fusaky pro děti
  • Podložky do kočárků
  • Rukávníky na kočárky
  • Clony nebo stříšky pro kočárky

Jak vidíte, je toho opravdu hodně. Kromě toho má taková látka využití i pro řadu dalších případů, jako třeba na nepromokavé sedáky pro židle, můžete ji použít na zahradní nábytek nebo s ní vytvořit odolné nákupní tašky nebo batohy.

Ty nejpohodlnější fusaky

Chcete, aby vaše dítě bylo pořád v teple a v bezpečí? V takovém případě určitě používáte fusak. Můžete si ale také vyrobit vlastní, který bude naprosto jedinečný. K tomuto účelu slouží panel na fusak, Který obsahuje vše potřebné, co pro výrobu fusaku potřebujete. Je zde tedy přední panel na fusak, zadní panel na fusak a rovněž také panel na rukávníky a panel na tašku, případně cokoliv jiného, co budete chtít z tohoto materiálu vyrobit. Na výběr máte z různých barev, ale také nápaditých velmi pěkných vzorů, které dokážete skvělé sladit s vaším kočárkem nebo dalšími doplňky, podle toho, co se vám samotným nejvíce líbí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *