Příběhy

Pomozte Čiperkům potěšit ke Dni dětí své malé příznivce!

Dnešní doba rozhodně není jednoduchá. Mnoho lidí si to neuvědomuje, ale covidovou krizí jsou postiženy hlavně děti, které na dlouhou dobu přišly o možnost setkávat se svými stejně starými kamarády.

Velmi aktuální je nyní text jedné české písničky pro děti, který zdůrazňuje, že nikdy nesmí býti smutno, natož aby se brečelo. Právě o jeho naplnění se snaží dětská kapela Čiperkové, která svými písničkami baví děti, rodiče i prarodiče po celé České republice. V současné době však i ona potřebuje finanční pomoc.

Čiperkové se svým příznivcům odmění různými dárky a výhodami

Čiperkové právě chystají pohádkový zpěvník pro nejmenší, který sestává z 8 pohádek a 20 písniček včetně not.

Dospěláci přitom mají jedinečnou příležitost podpořit projekt finančním příspěvkem na tisk knížky na Hithitu, kde si na oplátku mohou vybrat z celé řady odměn. Vaše tričko nebo ledničku může ozdobit placka nebo magnetka s obrázkem Čiperků. Děti jistě potěší CD s 23 písničkami a spoustou říkadel a rozpočítadel, za něž nemusíte platit poštovné. Konečně lze následně zakoupit i dvě vstupenky na představení Čiperků za cenu jedné.

Covidové krize se v tomto případě není třeba obávat, protože vstupenka bude mít případně platnost i v příštím roce. Příspěvek na vydání pohádkového zpěvníku je smysluplným činem, který udělá radost všem nejmenším.

Čiperkové svým pohádkovým zpěvníkem pobaví i poučí

Pokud se vše podaří, Čiperkové chtějí děti svým zpěvníkem potěšit ke Dni dětí, který je 1. června. V dnešní nelehké době se však jen stěží obejdou bez vašeho příspěvku. Jestliže vám dosud činnost této skupiny unikala, můžete se s ní seznámit prostřednictvím internetových videí. I vaší zásluhou může děti potěšit knížka, která jim v hravé formě přinese mimo jiné poučení, že nemají lhát a příliš mlsat a nemusí se bát zubaře ani strašidel.

[wpsm_button color=“btncolor“ size=“big“ link=“https://www.hithit.com/cs/project/9510/pohadkovy-zpevnik-ciperkove-frcime-dal“ icon=“none“ class=““]Podpořte Čiperky na Hithitu[/wpsm_button]

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *